Šokējošs video, kur redzams, kā sievietei safari parkā uzbrūk tīģeris, pārņem internetu.
Ik pa laikam internetu pārņem dažādas ziņas un video, kur redzams, kā dzīvnieki Zooloģiskajos dārzos un dažādos dabas parkos, safari uzbrūk vai cenšas uzbrukt cilvēkiem. Šādi viedo un situācijas vienmēr strauji izplatās un izraisa plašas diskusijas visā pasaulē. Līdz šim nekas šāds nebija atgadījies, taču šoreiz ir gan mirušie, gan cilvēki, kas atrodas slimnīcā ar smagām traumām.
Pēc šī video noteikti daudzi cilvēki, kuri plāno ceļot uz valstīm, kur pieejami šādi eksotiski safari izbraucieni, pārdomās savu rīcību safari parkos, vai nolems uz šo parku nedoties, dzīvnieka agresivitātes dēļ.
Šķir nākamo lapu, lai apskatītu video un uzzinātu vairāk par to, kāpēc kas šāds notika!
Tevi noteikti interesēs
- Suns aizšķērsoja ātrās palīdzības automašīnai ceļu un atteicās iet malā – tikai vēlāk kļuva skaidrs, kāds tam bija iemeslsby Sandra Vīgante
- Lūdzu Kārlim izremontēt mūsu dzīvokli jau 20 gadus – noguris, nav laika… Bet visu savu brīvo laiku viņš veltī kādai citaiby Laura Andersone
- Tuvojas tāda pati ziema kā 1779. gadā: sinoptiķi ziņo, kam gatavotiesby Sandra Vīgante